top of page

Akvarelové tetování

Watercolor tetování

12 best tattoo artists

Average rating 4.7

25+ different tattoo styles

10 years of tattooing experience

We have over 1000 reviews

Recenze našich zákazníků

Nemohu být šťastnější. Moje tetování je přesně takové, jak jsem si představovala. Personál byl přátelský a vždycky mi odpověděl na všechny dotazy. Určitě se vrátím!

Elisabeth T.

Byla jsem trochu nervózní, protože jsem chtěla komplikovaný vzor, ale výsledek je úžasný! Cítím se jako nová žena. Moc děkuji celému týmu!

Anastasia Z.

Takovej profík jsem ještě nepotkal. Tetování vypadá naprosto skvěle a studio je mega čistý. Sice to není nejlevnější salon, ale kvalita stojí za to.

Jiří K.

Definice a charakteristika akvarelového tetování:

Akvarelové tetování je jedním z nejpozoruhodnějších a nejvíce vizuálně poutavých stylů v tetovací komunitě. Charakterizuje se svým jemným, malířským vzhledem, který napodobuje techniku malby akvarelem na plátně. Na rozdíl od tradičních tetování, která často využívají silné obrysy a saturované barvy, akvarelové tetování vyniká svými průhlednými a rozplyvujícími se barvami, nedokonalými konturami a často i vodovými skvrnami. Tento styl vyžaduje od tetovacího umělce specifické dovednosti a hluboké porozumění barevné teorii, protože kombinuje tradiční tetovací techniky s iluzí akvarelové malby. Výsledkem je nádherné dílo, které působí, jako by bylo lehce a náhodně namalováno na kůži, přestože je výsledkem pečlivého uměleckého plánování a provedení.

Historie a vývoj akvarelového tetování:

Ačkoli mnoho lidí považuje akvarelové tetování za poměrně nový trend, jeho kořeny lze vystopovat zpět k průkopníkům tetování, kteří experimentovali s různými styly a technikami. Historie akvarelového tetování je však stále relativně mladá ve srovnání s některými tradičními formami tetování. Tento styl začal získávat na popularitě v posledních dvou dekádách, kdy moderní tetovací umělci začali hledat nové způsoby, jak inovovat a rozšířit hranice tetovacího umění. Inspirováni technikami skutečných akvarelových malířů a poháněni touhou vytvářet lehčí a více fluidní obrazy na kůži, začali tito umělci vytvářet návrhy, které se postupně staly oblíbenými mezi milovníky tetování po celém světě. V současné době se akvarelové tetování těší velké popularitě díky jeho schopnosti spojit tradiční tetovací kulturu s moderním uměním, čímž vzniká most mezi minulostí a současností.

Výzvy a péče o akvarelové tetování:

Jedním z největších obav týkajících se akvarelového tetování je jeho dlouhodobá odolnost a možnost blednutí. Vzhledem k jemnosti a průhlednosti barev se mnozí obávají, že tyto tatuaže nebudou časem stejně výrazné jako tradiční tatuaže. Správná péče je proto klíčová pro zachování živosti a jasnosti akvarelových tatuaží. Doporučuje se chránit tetování před přímým slunečním zářením, pravidelně je hydratovat a udržovat kůži v dobrém stavu. Je rovněž důležité vybrat si zkušeného tetovacího umělce, který má s tímto stylem zkušenosti, protože správná technika a kvalitní barvy mohou výrazně prodloužit životnost akvarelového tetování. Navzdory těmto výzvám zůstává akvarelové tetování oblíbeným volbou pro mnoho lidí díky svému unikátnímu a uměleckému vzhledu, který přináší něco nového do světa tetovacího umění.

V Black House Tattoo tento styl tetuje většinou:

Galerie tetování

Jak se objednat?

Vyberte místo

Napište popis tetování

Přiložte fotografie referencí

Vyplňte žádost o online konzultaci

Přijďte na sezení

Anchor Form

Kontakt Formular

Wann möchtest du zum Tattoo kommen? (Sie können weitere Varianten wählen)
Barevnost tetování
Bild hochladen 1
Bild hochladen 2
Bild hochladen 3

Vielen Dank für Ihre Anfrage. Wir werden Sie bald kontaktieren.

bottom of page